Kas tie par svētkiem, ja skolā nesmaržo piparkūkas! Danco, danco, un uz šķīvja jau gatavas piparkūkas! Ikgadēja tradīcija, bet ar kādu prieku un azartu visi veido šo piparaino kārumu! Piparkūku un papīra darbnīcas, semestra noslēguma nedēļā. papīra darbnīcā pie E.Dumbres tika veidoti
Tāds klusums dziļš, Un gaisā virmo gaidas. Tūlīt jau brīnums nāks. Tūlīt. To ļoti gaidām. Klāt atkal ir skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tas katram no mums ir savādāks. Kāds gaida sniegu, lai varētu uzcelt sniegavīru. Kāds ļoti ilgojas pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Bet mums vi
12.decembra pašā dienas viducī ziemīgās svētku noskaņās savu koncertu sniedza skolotājas Ivetas Ingevicas- Bērziņas audzēkņi. Koncertā spēlēja jaunie pianisti gan solo, gan duetos; Dziedāja popgrupas “JāņMārtiņi” jaunākā un vecākā grupa. Un kur nu bez pārsteiguma! Pats Li
Otrdien, 2.decembrī Engures Mūzikas un mākslas skolas kokles klase pirmo reizi uzņēma ciemiņus. Bijām ļoti priecīgi draudzēties un kopā muzicēt ar Olaines Mūzikas un mākslas skolas kokles klases audzēkņiem un viņu skolotāju Andu Eglīti. Ciemošanās sākās ar nelielu ekskursiju pa Enguri
Lepojamies ar Agates Urstiņas iegūto 1.vietu vizuālās mākslas konkursā “ Ūdens motīvs tautas mūzikas skaņdarbos”! Agates darbs tehnikā – Gleznojums kā labākais tika novērtēts 10-12 gadu vecuma grupā. Agates gleznojums “ Mana līgaviņa” ieguva 1.vietu arī skatītāju balsojumā faceb
Pateicoties LNSO fonda atbalstītājiem un ziedotājiem, šodien LNSO/Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ģenerālmēģinājumu varēja izbaudīt vairāk nekā 300 bērnu un jauniešu no mūzikas skolām visā Latvijā. Arī mūsu skolas jaunie pianisti kopā ar skolotāju Elīnu Šteinhardi-Kumalāni
Jau par tradīciju ir kļuvis Ziemeļkurzemes reģiona skolu koporķestra koncerts, kurā muzicē jaunie pušaminstrumentu talantīgie mūzikas skolu audzēkņi. Un šis gads nav izņēmums, jo 20.novembra vakarā Ventspils koncertzālē “Latvija” spoži un vērienīgi izskanējis koncerts̶
Apbalvojums “Tukuma novada Pateicība” Lapmežciema Valsts svētku pasākumā tika pasniegts mūsu skolas Vokālās studijas vadītājai Andai Pelēkai – par ieguldījumu Lapmežciema kora dibināšanā, vadīšanā un iedvesmojošu darbu, apvienojot piejūras ciematu dziedātājus; Pievienojamies ar sveici
Šogad Latvijas dzimšanas dienas koncertā “Noglāsti Latviju!”, darījām to ar katru noti, ar katru skaņu. Skolas audzēkņi un pedagogi vienojās mūzikā, “lai redzētu visu pasauli dimantos mirdzam”. Jo Latviju var mīlēt dažādi. Tai var rakstīt dzeju, tai var dziedāt
Engures Mūzikas un mākslas skolā jau no 11.novembra ir apskatāmas mākslinieces Ivetas Meieres gleznas. Iveta ir ne tikai mūsu skolas keramikas pedagoģe, bet arī māksliniece, kas lieliski glezno, apglezno zīdu, nodarbojas ar citām mākslas radošajām izpausmēm. Sveicot mākslinieci jubil
Lūdzam iepazīties ar mūsu sīkdatņu politiku. Uzzināt vairāk
Engures Mūzikas un Mākslas skolas vietnē netiek izmantotas pirmās puses sīkdatnes (angļu valodā „cookies”). Vietnes apmeklētāju reģistrācija un datu analītika netiek veikta.