Ar lielu prieku sveicam mūsu skolas profesionālās ievirzes izglītības programmas Klavierspēles audzēkņus, piecus puišus ar Valsts konkursa klavierspēlē II kārtas finālu ! Mūsu puiši pārstāvēja skolu visās trijās vecuma grupās ar šādiem rezultātiem: I grupā (3.-4.kl.) Ernests Kalnozols
28.janvārī, Rīgā, Nacionālajā bibliotēkā, tika apbalvoti 54.starptautiskā bērnu mākslas konkursa “LIDICE 2026” Latvijas kārtas laureāti. Konkursa nākamajai kārtai Čehijā tiks nosūtīti 154 darbi no Latvijas, tai skaitā 5 darbi no Engures Mūzikas un mākslas skolas. Lepojamies ar skolas
Pirmais koncerts “Četru laikmetu dialogs” izskanējis 23.janvārī, kurā piedalījās arī mūsu skolas koklētāju ansamblis „Sidrabs”, un, kurā iezīmējās baroka, klasicisma, romantisma, impresionisma virzieni mūzikā. Kokļu mūzikas festivāls “Kokļu skaņas ziemas mirdzumā” radās 2014.gadā, un
54. Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē-konkursā “Lidice 2026” mūsu skolas piecu audzēkņu darbi ir iekļuvuši Latvijas kārtas laureātu sarakstā! Šī gada konkursa tēma bija “Grāmata”. Mūsu skolas laureāti: Emija Grīsle ar filcējumu “Ceļojums grāmatā” (ped.A.Pumpure), Alise Raginska ar
Engures Mūzikas un mākslas skolā jauna izstāde: šoreiz vizuālās mākslas 4.klases audzēkņi pētīja Senās Ēģiptes gandrīz 3500 gadus senus faraonu dārgumus un attēloja tos savos zīmējumos. Pedagoģe Agita Pumpure. Izstāde skatāmā skolas 1.stāva gaitenī pie skolas zāles.
Esam pārkāpuši jaunu slieksni! Un atkal viens skanīgs, krāsains, enerģisks, pilns prieka, darba un izaugsmes gads ir aizvadīts! Ar saviem sasniegumiem, ikdienas padarīto, ar skanīgiem koncertiem, krāsainību, ar uzdrīkstēšanos, ar izmantotām iespējām. Engures Mūzikas un mākslas skola s
Skolā 1. mācību semestris noslēdzies. Ar Atzinībām, Uzslavām un Pateicībām par pirmā mācību semestra darbu ir sumināti 50 audzēkņi profesionālā ievirzē mākslā un mūzikā. Zelta liecības- tikai ar izcilām atzīmēm saņēma divas Vizuāli plastiskās mākslas audzēknes: Maija Bērziņa un Maija
Sestdien, 20.decembrī savus ļaudis uz Ziemassvētku gaidīšanas laika pasākumu aicināja biedrība Zentenes izaugsmei. Veidotajā Ziemassvētku pasakas stāstā Zentenes kultūras namā piedalījāmies arī mēs, Engures Mūzikas un mākslas skolas mūziķi. Paldies Klarnešu trio Hermīne Rostoka, Mateo
Visā sava spožumā un daudzveidībā skolā izskanējis mūsu Ziemassvētku koncerts. Paldies visiem skanīgajiem kolektīviem par mums dāvāto svētku prieku! Koncertā iemirdzējās: Vokālais ansamblis un Vokālā studija, vadītāja Anda Pelēka; Koklētāju ansamblis “Sidrabiņi”, pegdagogs
Lūdzam iepazīties ar mūsu sīkdatņu politiku. Uzzināt vairāk
Engures Mūzikas un Mākslas skolas vietnē netiek izmantotas pirmās puses sīkdatnes (angļu valodā „cookies”). Vietnes apmeklētāju reģistrācija un datu analītika netiek veikta.