14.maija pēcpusdienā Lapmežciema kultūras namā izskanēja “paši skaistākie vārdi” gan dzejā, gan dziesmā, gan dejā, gan mūzikā. Jā, jo tieši šajā dienā tie tika veltīti mūsu vismīļākajiem – ģimenei. Izskanēja skaists koncerts, kurā muzicēja arī Engures Mūzikas un māks
8.maijā norisinājās XV Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem ,,OZOLNIEKI 2026”, kurā piedalījās Engures Mūzikas un mākslas skolas saksofona klases audzēknis RIČARDS KLEINS , tā skanīgi skaisti un profesionāli noslēdzot sava
7. maijā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija Lielajā zālē notika svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā Latvijas Republikas Kultūras ministrija pasniedza pateicības rakstus un naudas balvas kultūrizglītības nozares talantīgākajiem audzēkņiem, kā arī viņu skolotājiem un koncertmeis
“Mīļā mamma, paldies par gaismu, ko dāvā, par mieru, ko ienes, par spēku, ko iemāci, un par mīlestību, kas paliek.” Tā pedagogs Dace Pētersone iesāka savas flautas klases audzēkņu koncertu Engures Mūzikas un mākslas skolā, veltītu māmiņām. Mariannas, Martas Rebekas, Romija
Lūdzam iepazīties ar mūsu sīkdatņu politiku. Uzzināt vairāk
Engures Mūzikas un Mākslas skolas vietnē netiek izmantotas pirmās puses sīkdatnes (angļu valodā „cookies”). Vietnes apmeklētāju reģistrācija un datu analītika netiek veikta.